• WESPRZYJ
  • O NAS
  • ZESPÓŁ
  • DZIAŁANIA
  • AKTUALNOŚCI
  • KONTAKT

WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W FORUM PRAKTYKÓW PARTYCYPACJI

Posted on 2024-03-20

18 – 19 marca wzięliśmy udział w Forum Praktyków Partycypacji w Krakowie!

Ponad 300 specjalistów i specjalistek, kilkadziesiąt sesji, mnóstwo wymiany doświadczeń, informacji i inspiracji. Dzieliliśmy się naszą wiedzą i upowszechnialiśmy naszą publikację na temat szkolnego budżetu obywatelskiego. Spotkaliśmy też wielu partnerów z Polski i lokalnych m.in. Koszalin Centrum Pomorza, Koszalińskie Konsultacje Społeczne, Zachodniopomorska Federacja Pozarządowa i Oswajanie miasta. Wracamy z nowymi inspiracjami!

Forum Praktyków Partycypacji to cykliczne wydarzenie przeznaczone dla osób aktywnie zaangażowanych w tematykę partycypacji obywatelskiej. Skierowane jest do każdego, kto posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji różnych procesów partycypacyjnych (lub kto pragnie je zdobyć i rozwijać), chce nawiązać nowe kontakty i poruszyć bardziej skomplikowane problemy. Więcej o Forum przeczytacie TUTAJ

 

Poprzedni wpis
PRZEKAŻ 1,5% PRACOWNI POZARZĄDOWEJ – SPOT
Następny wpis
WSPÓLNE SPRZĄTANIE EDYCJA WIOSENNA – ZAPRASZAMY!

Pracownia Pozarządowa

ul. Dworcowa 2,
75-201 Koszalin
tel. 782 921 700
biuro@pracowniapozarzadowa.pl

KRS: 0000026352
REGON: 331107397
NIP: 669-22-91-079

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00-16:00

Po telefonicznym uzgodnieniu zapraszamy również w godzinach popołudniowych.