Zapraszamy na szkolenie dla koszalińskich organizacji pozarządowych!
Od 20 maja 2016 r. zacznie obowiązywać nowelizacja Ustawy Prawo o stowarzyszeniach. W 2015r. znowelizowana została także Ustawa o pożytku, nazywana konstytucją trzeciego sektora. Jakie faktyczne zmiany dla działania naszych organizacji niosą wspomniane nowelizacje? Zapraszamy na szkolenie!
Do wyboru dwa terminy (w godzinach pracy i po południu):
17 maja, godz. 11-14
17 maja godz. 16-19
Zgłoszenia do 12 maja poprzez formularz zgłoszeniowy: http://goo.gl/forms/bp8yYrYww6
Zapraszamy!
Szkolenie odbywa się w ramach realizacji zadania publicznego zleconego przez Urząd Miejski w Koszalinie.


