
Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych
30 maja 2015 r. w godzinach 11-15
Rynek Staromiejski w Koszalinie
.
Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych to ważne wydarzenie promujące i integrujące lokalne stowarzyszenia i fundacje. W tym roku odbędzie się 30 maja na Rynku Staromiejskim. Festiwal organizowany jest przez Pracownię Pozarządową, a finansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Koszalinie oraz Pracowni Pozarządowej.
Do udziału w Festiwalu zapraszamy przedstawicieli koszalińskich organizacji pozarządowych. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Do Państwa dyspozycji w zależności od potrzeb będzie scena, stoiska, miejsce na placu (liczba miejsc ograniczona).
W celu zgłoszenia swojego udziału prosimy o wypełnienie Karty Uczestnictwa w Festiwalu znajdującej się w załączniku i dostarczenie jej do biura Pracowni Pozarządowej (ul. Dworcowa 2, Koszalin).
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!
Sukces Festiwalu zależy od aktywności i pomysłów samych organizacji.
To nasz wspólny dzień.
Załącznik:
KARTA UCZESTNICTWA W FESTIWALU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
W razie jakichkolwiek wątpliwości, pomysłów,
prosimy o kontakt z koordynatorką Festiwalu:
Monika Widocka
Pracownia Pozarządowa
tel. 889 079 015
mail: monika.widocka@pracowniap.org.pl
Pracownia Pozarządowa
tel. 889 079 015
mail: monika.widocka@pracowniap.org.pl


