25 czerwca wspólnie zadecydowaliśmy, że w nowej kadencji zarząd naszego stowarzyszenia będzie pracował w odmienionym składzie:
?Prezeska – Monika Widocka
?Wiceprezes – Łukasz Cieśliński
?Sekretarz – Hanna Walo
Przed nami czas intensywnych działań i wielu wyzwań, trzymajcie za nas kciuki! 🙂
.


