Pomysł współtworzenia spotu filmowego promującego zachodniopomorski sektor pozarządowy spotkał się z ciepłym przyjęciem lokalnych organizacji. Wiele z nich zadeklarowało chęć udziału w tym wydarzeniu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z protokołem ze spotkania dot. spotu oraz do włączenia się w to działanie. Jak mawia Zachodniopomorska Federacja Pozarządowa: „Razem możemy więcej!”.
Spot przez najbliższe lata służył będzie promocji lokalnych organizacji. Warto zadbać by nasza organizacja także była w nim obecna. W imieniu Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej, Pomorza Zachodniego i naszym – gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w poniższym przedsięwzięciu! Czekamy na Was!


