1%, COP Koszalin, Centrum Organizacji Pozarządowych, Pracownia Pozarządowa

WSPÓLNIE TWORZYMY SPOT PROMUJĄCY III SEKTOR

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

W imieniu Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej, Pomorza Zachodniego i naszym – gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w poniższym przedsięwzięciu!  Czekamy na Was!

Przed nami niezwykłe wyzwanie – stworzenie spotu filmowego promującego organizacje pozarządowe działające na Pomorzu Zachodnim oraz ideę pozostawiania 1% podatku lokalnie – w woj. zachodniopomorskim.

Mamy głowy pełne pomysłów i serca pełne chęci. Teraz potrzeba jeszcze Was!

Chcemy by ten spot był współtworzony przez organizacje pozarządowe. Czekamy na Was 27 marca o godz. 17 w Pracowni Pozarządowej (Koszalin, ul. Dworcowa 2). Na spotkaniu wspólnie zaplanujemy wszystkie szczegóły – jaki ma być charakter spotu, gdzie i jak go nakręcimy, jaki będzie scenariusz, czas trwania, kogo zaprosić do udziału. Realizacja spotu planowana jest w kwietniową sobotę. Wspólnie ustalimy w którą.

Na spotkanie zaprosimy osoby doświadczone w tworzeniu spotów filmowych i projektów artystycznych, które wspomogą nas w tym procesie.

Spot przez najbliższe lata służył będzie promocji lokalnych organizacji. Warto zadbać by nasza organizacja także była w nim obecna.

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was.
27 marca (wtorek), godz. 17, siedziba Pracowni Pozarządowej, Koszalin, ul. Dworcowa 2.

Jeśli będziecie na spotkaniu, dajcie nam znać pod linkiem: http://tnij.at/spot1procent

Jeśli nie możecie być obecni, a chcecie wziąć udział w tym projekcie lub macie pomysły na spot napiszcie do nas: Natalia Sulima (nsulima@pracowniapozarzadowa.pl), Monika Widocka (mwidocka@pracowniapozarzadowa.pl).

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia: Tworzymy spot promujący zachodniopomorskie organizacje.

Spot współfinansowany jest ze środków Samorządu Woj. Zachodniopomorskiego.