OSIEMNASTE URODZINY PRACOWNI POZARZĄDOWEJ ZA NAMI!

|Bez kategorii

To już 18 lat! W piątek 9 listopada obchodziliśmy osiemnastą rocznicę powstania naszej organizacji. Wraz z nami świętowali przyjaciele z koszalińskich organizacji pozarządowych.

Jak przystało na dzień urodzin był pyszny tort, świeczki, życzenia i mnóstwo uśmiechu. Podzieliliśmy się z Wami słowami wdzięczności za życzliwość i pozytywną energię, jakimi nas obdarowujecie oraz wręczyliśmy naszym wolontariuszom dyplomy z podziękowaniami za pomoc przy zorganizowaniu uroczystej Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.

Ten niezwykły wieczór przywołał wspomnienia sprzed lat, kiedy zaczynaliśmy podróż jako organizacja pozarządowa, otrzymaliśmy pierwszą dotację od Ambasady USA (zakupiony z niej fax, mimo że już nie działa, z sentymentu nadal znajduje u nas miejsce), zmienialiśmy miejsce naszej siedziby, ogromnie cieszyliśmy się z dokonań i zbieraliśmy energię na podjęcie nowych wyzwań, które wspomogą mieszkańców naszego miasta.

Czas szybko płynie, a my jeszcze raz chcemy podziękować Wam za przyjaźń i wsparcie, jakie okazaliście nam przez lata współpracy. Czekamy na kolejne wspólnie spędzone imprezy oraz możliwość realizowania następnych inicjatyw. Oby każda z uroczystości była tak radosna jak nasza osiemnastka!

.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zrealizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

 

Udostępnij post na Facebooku: