ZAPRASZAMY KOSZALIŃSKIE ORGANIZACJE DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH AKADEMII LIDERÓW PARTYCYPACJI!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
Po raz drugi zapraszamy organizacje z Koszalina do udziału w Akademii Liderów Partycypacji. Akademia to 6 dni zajęć, trzy zjazdy, profesjonalni trenerzy. Pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia, dojazdu (PKP), ewentualnej opieki nad osobami zależnymi.
W naszej Akademii można zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w codziennym funkcjonowaniu swojej organizacji, poszerzyć sieć kontaktów, poznać innych koszalińskich liderów. Współpraca z samorządem, kształtowanie wizerunku organizacji, angażowanie się w sprawy publiczne, planowanie strategiczne, prawo pracy – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w trakcie Akademii.
Zjazdy odbędą się w dniach: 16-17 marca, 5-6 kwietnia oraz 11-12 maja. Szkolenia odbywają się w trybie weekendowym (początek pierwszego dnia o godz. 12.00, zakończenie drugiego dnia ok. godz. 15.00); wyjątkiem jest drugi zjazd, w ramach którego zajęcia rozpoczną się o godz. 17.00 w piątek i zakończą ok. godz. 18 w sobotę. Wszystkie zjazdy organizowane są w Szczecinie, w hotelu Radisson Blu.
Szczegółowe informacje o Akademii znajdziecie na stronie www.akademia.pracowniapozarzadowa.pl, gdzie w zakładce „rekrutacja” można wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Na zainteresowanych czekamy do 11 marca (liczba miejsc ograniczona!).
Informacje można również uzyskać pod nr tel. 609 144 511 lub mailem: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.
Serdecznie zapraszamy!