WARSZTATY KULINARNE Z GRZEGORZEM ŁAPANOWSKIM!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

W ramach Koszalińskiego Festiwalu Organizacji Pozarządowych, który 9 czerwca odbędzie się na Rynku Staromiejskim zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne. Będzie to możliwe dzięki firmie Espersen oraz Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Filia w Koszalinie.

Warsztaty poprowadzi Grzegorz Łapanowski – ceniony kucharz, miłośnik zdrowego odżywiania, lider Fundacji Szkoła na widelcu, prowadzący program TOP CHEF Polska w Telewizji Polsat.
.

Grzegorz warsztaty poprowadzi w dwóch turach – o godz. 13.30 oraz o godz. 15.00. Będzie to namiot przy stoisku Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, na płycie Rynku koło fontanny. Dwie 40-osobowe grupy będą na przygotowanym sprzęcie i z dostarczonych składników przygotowywać dwa dania pod okiem specjalisty 🙂

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona, w związku z czym jedynym sposobem wzięcia w nich udziału jest zdobycie bezpłatnej wejściówki.

Jak to zrobić?

  • Biorąc udział w konkursach – na profilu FB Pracowni i na antenie Polskiego Radio Koszalin
  • lub dzwoniąc do nas pod numer: 94 340 35 23 (do wyczerpania się miejsc), pisząc mail na biuro@pracowniapozarzadowa.pl lub wiadomość do profilu Pracownia Pozarządowa na portalu facebook: https://www.facebook.com/pracowniapozarzadowa/.

Każdy posiadacz wejściówki, na której wskazana będzie jedna z dwóch godzin warsztatów, zobowiązany będzie pojawienia się przy namiocie kulinarnym na pół godziny przez rozpoczęciem warsztatów w celu potwierdzenia swojej obecności.

Oczywiście, poza osobami, które będą miały szczęście własnoręcznie przygotowywać potrawy pod okiem znanego kucharza, będzie możliwość podpatrywania ich w charakterze widza, na placu wokół namiotu.

Dodatkowo, o godz. 12.40 na dużej scenie Festiwalu (przy Restauracji Piano Bar) Grzegorz Łapanowski poprowadzi osobiście półgodzinny pokaz gotowania.

Sam Grzegorz będzie z nami w trackie całego Festiwalu (czyli od godz. 12.00 do 17.00), więc pomiędzy pokazem i warsztatami będzie można z nim odbyć krótką rozmowę, zdobyć autograf lub zrobić pamiątkowe selfie!

Gorąco zachęcamy do udziału!
.

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina