ZAPRASZAMY NA GALĘ Z OKAZJI KOSZALIŃSKIEGO DNIA NGO!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Ważny wkład w rozwój Koszalina mają społecznicy – osoby, które działając w stowarzyszeniach i fundacjach poświęcają swój czas i energię na rzecz dobra wspólnego i pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. To właśnie specjalnie dla nich, 7 lat temu, lokalne władze ustanowiły niezwykłe święto – Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych.

Z okazji tego Dnia każdego roku Pracownia Pozarządowa organizuje uroczystą Galę. Najbliższa odbędzie się 7 października (środa) o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki.

Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania lokalnych organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych mieszkańców do aktywności.

Udział w Gali to:

🔸 spotkanie inspirujących osób,
🔸 poznanie organizacji, które w minionym roku osiągnęły największe sukcesy,
🔸 integracja środowiska aktywnych mieszkańców Koszalina,
🔸 artystyczne przeżycia i niezwykła atmosfera!

Tegoroczną Gali uświetnią musicalowe występy artystów z koszalińskiego Teatru Muzycznego Adria!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By wziąć w nim udział wystarczy spełnić dwa warunki: być koszalińskim społecznikiem / społeczniczką lub przedstawicielem / przedstawicielką lokalnego samorządu oraz zarejestrować się poprzez dostępny formularz:

LINK DO FORMULARZA

 

Informacji na temat Gali udziela Łukasz Cieśliński – tel. 609 144 511, e-mail: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i śledzenia aktualności w utworzonym tam wydarzeniu.

 

Szanowni Państwo! Ze względu na sytuację epidemiologiczną i obostrzenia związane z wirusem COVID-19 na Galę zapraszamy maks. 5 osób z organizacji nie biorących udziału w konkursie Koszaliński Lider NGO 2020. W przypadku zgłaszania kolejnych osób trafią one na listę rezerwową a ich udział w wydarzeniu będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc. Organizacje biorące udział w konkursie – bez limitu uczestników/uczestniczek.
Na Galę zapraszamy osoby bez objawów chorobowych oraz przypominamy o konieczności noszenia maseczek podczas wydarzenia.

Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

 

Informacja dot. przetwarzania danych:

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że:

– Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.
– Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679.
– Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.
– Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
– Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej.
– Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.

 

Udostępnij post na Facebooku: