KBO 2023 W OCZACH MŁODZIEŻY

Za nami kolejne spotkanie w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. W miniony piątek rozmawialiśmy o Koszalinie widzianym z perspektywy młodych ludzi, o ich potrzebach i pomysłach na rozwój miasta. Co ciekawe, pomysły które się pojawiły podczas warsztatów nie służą bezpośrednio tylko młodzieży, ale wszystkim mieszkańcom i mieszkankom Koszalina. Teraz przed autorami czas na opracowanie ostatecznego kształtu projektów, wyliczenia kosztów oraz zebranie głosów poparcia. Będziemy trzymać kciuki za końcowy sukces!

W tym tygodniu przede nami jeszcze dwa spotkania z mieszkańcami i mieszkankami: we wtorek o godz. 17.00 w Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie przy ul. Leśnej 1 spotkamy się ze słuchaczami i słuchaczkami Uniwersytetu III Wieku; z kolei w piątek, 8 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kawiarni Powidoki przy ul. Piłsudskiego 4.

Przypominamy też o możliwości uzyskania indywidualnego wsparcia dla autorów i autorek przy tworzeniu wniosków do KBO, szacowaniu kosztów itp. – do 15 kwietnia dostępna jest pomoc ze strony specjalistów Pracowni Pozarządowej oraz Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Zapraszamy!

 

Udostępnij post na Facebooku:
fb-share-icon