To już drugie spotkanie w ramach naszego nowego cyklu edukacyjnego Pomarańczowa sieć! Tym razem proponowany temat to: Planowanie działań i tworzenie ofert w czasach covid.

Zbliżają się w naszych samorządach konkursy ofert na rok 2021, a z uwagi na sytuację epidemiologiczną przynajmniej część naszych standardowych działań będziemy realizować w inny niż dotychczas sposób.

Jak zaplanować przyszły rok, o czym pamiętać tworząc plan działań i harmonogram w ofercie, jak w końcu określić spodziewane rezultaty naszych działań – to najważniejsze zagadnienia poruszane na spotkaniu.

Poprowadzi je Łukasz Cieśliński, ekspert w zakresie współpracy samorządu i organizacji, otwartych konkursów ofert i metodologii tworzenia i rozliczania projektów.

Spotkamy się on-line 3 grudnia (czwartek) o godz. 19.30 na platformie ClickMeeting.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz dostępny TUTAJ.

Osoby, które zarejestrują się na szkolenie otrzymają na podany w zgłoszeniu adres mailowy szczegóły spotkania z linkiem umożliwiającym udział.

Zapraszamy!

Webinarium realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina oraz budżetu Województwa Zachodniopomorskiego