AKTUALIZACJA: Termin przesyłania Waszych inicjatyw został wydłużony do 23 października 2020. Więcej informacji pod linkiem.

Już od jutra możecie składać swoje zgłoszenia w konkursie na najlepsze inicjatywy zrealizowane przez Was, czyli zachodniopomorskie organizacje pozarządowe.

To już trzecia odsłona tego Konkursu; tym razem o miano Zachodniopomorskiego Lidera mogą starać się Wasze projekty realizowane w 2019 roku. Od 18 września aż do 16 października czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pokażcie wszystkim co ciekawego udało Wam się zrealizować w ubiegłym roku i z czego jesteście najbardziej dumni. Inicjatywy małe i duże, te realizowane w skali całego województwa albo tylko w Waszej miejscowości – pokazując je, promujcie zarówno swoją organizację jak i sektor pozarządowy z Pomorza Zachodniego.

Poniżej znajdziecie Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu możecie przesłać do nas pocztą lub e-mailem (podpisany skan).

Na najlepsze i najciekawsze inicjatywy czeka tytuł „Zachodniopomorskiego Lidera NGO 2020” a także pamiątkowe statuetki i nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Łukasz Cieśliński – tel. 609 144 511, lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

  REGULAMIN KONKURSU FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (wersja edytowalna) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (wersja PDF)  

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego