Już dziś możecie składać swoje zgłoszenia w konkursie na najlepsze inicjatywy zrealizowane przez Was, czyli zachodniopomorskie organizacje pozarządowe.

To już czwarta odsłona tego Konkursu; tym razem o miano Zachodniopomorskiego Lidera mogą starać się Wasze projekty realizowane w 2020 roku. Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 11 października aż do 31 października!

Pokażcie wszystkim co ciekawego udało Wam się zrealizować w ubiegłym roku i z czego jesteście najbardziej dumni. Inicjatywy małe i duże, te realizowane w skali całego województwa albo tylko w Waszej miejscowości – pokazując je, promujcie zarówno swoją organizację jak i sektor pozarządowy z Pomorza Zachodniego.

W tegorocznej edycji Konkursu obok trzech dobrze już znanych kategorii pojawiła się czwarta - specjalna. Chcemy dodatkowo wyróżnić najciekawsze inicjatywy realizowane w 2020 roku, które były skierowane na bezpośrednie wsparcie osób poszkodowanych w związku z pandemią.

Poniżej znajdziecie Regulamin Konkursu oraz formularze zgłoszeniowy, który po wypełnieniu możecie przesłać do nas pocztą lub e-mailem (podpisany skan). Szczególnie zachęcamy do korzystania z wersji formularza on-line.

Na najlepsze i najciekawsze inicjatywy czeka tytuł „Zachodniopomorskiego Lidera NGO 2021” a także dyplomy i nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie/grudniu.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Łukasz Cieśliński – tel. 609 144 511, lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

  REGULAMIN KONKURSU FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WERSJA .doc FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WERSJA PDF .

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego