Z radością zapraszamy na dzień otwarty budynku przy ul. Podgórnej 16!

Tuż po otrzymaniu kluczy, chcemy wspólnie z Wami przywitać budynek oraz uczcić nowy etap historii tego miejsca. Chcemy też pokazać Wam to miejsce dokładnie tak jak zaczynamy, przed jakimikolwiek zmianami i remontem. Remont będziemy mogli zacząć po zakończeniu trwającej obecnie ekspertyzy stanu budynku.

W budynku po byłym urzędzie MOPR/CUS Pracownia Pozarządowa tworzy miejsce wsparcia stowarzyszeń, fundacji, wolontariatu i wszystkich aktywnych. Ma powstać miejsce pełne pasji, dobroczynności, ciekawych wydarzeń i spotkań.

Wydarzenie będzie miało charakter pikniku integracyjnego koszalińskich organizacji, społeczników i społeczniczek. Będzie można także zwiedzić cały budynek, zgłosić swoje pomysły na rozwój tego miejsca. Będzie trwała także zbiórka na remont. Chcemy jak najszybciej go rozpocząć i wypełnić życiem każdy kąt!


Zapraszamy już w czwartek 8 września o godz. 17:00 na ul. Podgórną 16!Centrum Organizacji Pozarządowych współfinansowane jest z budżetu Miasta Koszalina oraz ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego