Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych jest świętem, które zostało ustanowione przez lokalne władze już 8 lat temu! Dzięki temu możemy oficjalnie docenić społeczników działających w stowarzyszeniach, fundacjach, klubach za chęć do wprowadzania pozytywnych zmian w naszym otoczeniu oraz wspaniałą energię, którą wnoszą do naszego miasta.

Aby ten dzień był dla nas, społeczników, wyjątkowy Pracownia Pozarządowa organizuje uroczystą Galę. Najbliższa odbędzie się 7 października (czwartek) o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki.

Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania lokalnych organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych mieszkańców do aktywności. Bądź tam razem z nami!

Udział w Gali to niepowtarzalna okazja, aby: 🔸 zobaczyć ilu wspaniałych społeczników działa na terenie naszego miasta, 🔸 przekonać się które organizacje osiągnęły największe sukcesy w roku 2020, 🔸 mieć szansę na spotkanie ciekawych osób, nawiązać nowe znajomości i ciekawe rozmowy, 🔸 przeżyć wiele emocjonujących i wzruszających momentów podczas występów artystycznych i nie tylko!

W tym roku z okazji Roku Koszalińskiej Kultury motywem przewodnim Gali będzie właśnie koszalińska kultura. Lokalni artyści i artystki różnorodnych dziedzin sztuki przygotują dla nas moc atrakcji. Czeka nas m. in. uczta muzyczna, taneczna i teatralna. Jak zawsze nie zabraknie też dużej dawki inspiracji, motywacji i poczucia wspólnoty środowiska aktywnych ludzi Koszalina.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By być jego uczestnikiem/czką wystarczy spełnić dwa warunki: być koszalińskim społecznikiem / społeczniczką lub przedstawicielem / przedstawicielką lokalnego samorządu oraz zarejestrować się poprzez dostępny formularz.

.

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zapraszamy na Galę maks. 15 osób z jednej organizacji. W przypadku zgłaszania kolejnych osób trafią one na listę rezerwową, a ich udział w wydarzeniu będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc.

Na Galę zapraszamy osoby bez objawów chorobowych oraz przypominamy o konieczności noszenia maseczek podczas wydarzenia.

Informacji na temat Gali udzielamy pod numerem tel.: 94 3403523 oraz mailowo: biuro@pracowniapozarzadowa.pl

.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i śledzenia aktualności! 

Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

.
Informacja dot. przetwarzania danych: Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że: – Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2. – Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679. – Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. – Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. – Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej. – Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.