Wsparliśmy kolejny projekt lokalnej młodzieży!

"Finanse pod kontrolą" to inicjatywa czterech uczennic 1 klasy kierunku biznesowego V Liceum im. Stanisława Lema w Koszalinie, realizowana w ramach programu Zwolnieni z Teorii.

Projekt ma na celu ukształtować świadomość młodych ludzi w temacie finansów, budżetu domowego, finansów w przedsiębiorstwie, oszczędzaniu i inwestowaniu oraz kredytach i pożyczkach. Dziewczyny będą realizowały warsztaty wśród rówieśników oraz zorganizują ogólnodostępne wydarzenie, o którym będziemy informować i zachęcać do udziału!

W ramach działań lokalnej młodzieży w programie Zwolnieni z Teorii wspieraliśmy już projekty dotyczące życzliwości, efektywniej nauki i aktywności młodych w wyborach.

Kibicujemy i wspomagamy młodzieżowe inicjatywy, ponieważ są bardzo istotne dla rozwoju społecznego. To ważne, aby już na etapie nauki być aktywnym, angażując się w działania, które mają pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość oraz rozwijają umiejętności społeczne i liderskie u młodych ludzi.
 

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Działanie sfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i Miasta Koszalina